Best10 Canlı Destek

Best10 müşterilerine canlı destek ve müşteri hizmetleri konusunda son derece titiz davranmaktadır. Her hangi bir sorunda yada aklınıza bir şey takıldığında hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Best10, oldukça uzun bir zaman dilimi boyunca sektör içerisinde yer alan ve popülerliğini koruyan bir firma. Oluşturdukları reklam filmleri ve kullanıcılarına vaat ettikleri yüzlerce kazanç seçeneği ile birlikte, en çok ilgi ve talep gören şirketler arasında diyebiliriz.

best10 müşteri hizmetleriBu aşamada da tüm kullanıcılarına yardım sağlayabileceği pek çok birime sahip olması gerekir. Öyle midir diye soracak olursanız da, elbette öyledir cevabını verebilirim. O zaman hiç arayı soğutmadan sizlere Best10 canlı destek ve müşteri hizmetleri hakkında bilgiler vermeye başlayayım.

İlk olarak madem canlı destek terimini kullandık, bu hizmetten konuya giriş yapalım. Canlı yardım birimi ile irtibata geçebilmek için, ana sayfa üzerinde en aşağıya inmeli ve sağ kısımdaki “Mavi panel” şeklinde görünen buraya tıklayınız başlığı altında yer alan İletişim sekmesine tıklamalısınız.

Burada karşınıza iki adet seçenek çıkacak; Canlı Sohbet ve E-Posta olarak.

Sağ tarafta yer alan buton, canlı destek biriminin hizmet verdiği alana sizleri yönlendirecek. Tıklamanız halinde de, ekranlarınızda yeni bir pencere açılacak ve sohbet alanına erişiminiz sağlanacak.

Bu pencere üzerinde konuşmaya başlamadan önce, sizden girmeniz istenen Ad ve E-posta kutucuklarını doldurmanız gerekiyor. Oldukça basit arkadaşlar sadece adınızı ve mail adresinizi yazacaksınız. Bunlar hem size doğru hitap edilebilmesi için, hem de gerektiğinde geri dönüş sağlanabilmesi için isteniyor.

Son olarak da “Sorunuzu Seçin” şeklinde bir açılır liste bulunuyor. Burada da yer alan seçeneklerden, yardım almak istediğiniz konuyu seçeceksiniz.

Siteye giriş yaptığınızda sağ üst bölümde yardım bölümünü hemen görebilirsiniz. Bu alanda hem sıkça sorulan sorular hemde canlı yardım sistemi bulunmaktadır.

Ancak pek çok platformun aksine Best10 canlı yardım ekibi, günün belirli saatleri içinde sizlere hizmet veriyor. Canlı destek birimi ile irtibat kurabileceğiniz saat aralıkları, 10:15 ve 22:45 şeklindedir. Çoğu zaman kafalara takılan sorulardan biri de; “Bu saatler dışında nereden yardım alacağız?” sorusu oluyor.

Best10 bunu da en ince ayrıntısına kadar düşünerek boş durmamıştır tabi. Bunun için de üye girişi kısmının hemen orada bir “Yardım” butonu bulunuyor. Buraya tıkladığınızda da karşınıza yeni bir pencere açılacak.

Burada da birden fazla konuda yardım alabileceğiniz bir sayfa oluşturulmuştur ve bazı kullanıcıların düşüncelerine göre, burada yer alan bilgiler canlı destek hizmeti ile konuşmaktan çok daha kolay bilgi alabilmenizi sağlıyormuş. Tabi sizler de bakarak buna karar verebilirsiniz ama ben usanmadan bu bölüm hakkında da da sizlere bilgi vereceğim..

Her başlık altında birbirinden, o konuya özel olarak hazırlanmış genel sorular cevapları ile birlikte bulunur. Sizler de buradan aradığınız cevabın sorusunu, ve aynı zamanda yanıtı da bulabilirsiniz arkadaşlar. Bakıldığı zaman oldukça iyi bir platform olduğu ortada.

Son olarak da “İletişim” sekmesine tıkladığımızda karşımıza gelen ikinci eçeneğe değinelim. O da “E-Posta” seçeneği. Bu iletişim birimi üzerinden [email protected] adresine bir mail gönderebilir ve çok daha detaylı bir şekilde destek talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde mail üzerinden 7/24 tamamen Türkçe destek alabilirsiniz. Best10 müşteri hizmetleri konusunda oldukça titiz davranmaktadır.