Best10 Giriş

Best10 firması bazı zamanlarda BTK tarafından erişim kısıtlama cezası almaktadır, bu gibi durumlarda sitenin yeni giriş adresine erişim sağlamanız gerekmektedir.

Best10 kullanıcıları, son günlerde sıklıkla giriş sorunu yaşamaya başladılar. Firmanın sürekli olarak erişim engeli yaşaması ve adres değiştirmesi ile birlikte, firma müşterileri bazen zor durumlara düşebiliyorlar.

Bu durumu nasıl engelleyebilirsiniz? Değiştirildiği zamanda direk olarak Best10 giriş adresini öğrenmenin bir yolu var mı?

Elbette ki bu gibi durumlar da, özellikle de bizlerin size sağladığı pek çok avantajınız var arkadaşlar. Ancak bu detaya geçmeden önce sizlere detaylı bilgi vermek istiyorum. Sitenin açılmaması durumunda ne gibi yollara baş vurarak yeniden sorunsuz erişim sağlayabiliyoruz.

Best10 Açılmıyor?

Best10 GirişBest10 sitesine giriş yapamıyorsanız yada açılmıyor sorunu ile karşılaşırsanız sitemizden güncel giriş adresleri kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Adres değişikliklerinden haberdar olabilmek için bizler her zaman aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sitemiz üzerinde yer ala firma butonlarını kullanarak, sorunsuz bir şekilde firmanın güncel adresine erişebilirsiniz.

Ayrıca firmanın adres değiştirmesi önemli değil. Ne zaman tıklarsanız tıklayın, her zaman için yeni ve güncel adrese yönlendirileceksiniz arkadaşlar. Bundan emin olabilirsiniz.

Tabi bir de bilgi hizmetimiz var. Best10 hakkındaki tüm detaylı bilgileri, hatta tüm yeni haberleri de sitemizden bulabilirsiniz. Bilgileri daima güncelleyerek sizlere her zaman için en yeni unsurları aktarmaya çalışıyoruz dostlarım.

Best10 DNS Ayarları

Günümüzde engellenen İnternet sitelerine erişim sağlayabilmenin birden fazla yolu var. Tabi bunların çoğu kullanılıyor çoğu kullanılmıyor bunu biliyoruz. Hatta bahis firmaları ve özellikle Best10 şirketine giriş yapabilmek için kullanabileceğiniz yollardan bir tanesi de, DNS ayarı yapmaktır.

DNS ayarlarınızı doğru bir şekilde değiştirmek, sizlere engellenen adreslerin kapılarını açar ve sorunsuz bir şekilde erişim yapabilmenizi sağlar.

Giriş yapabilmek için hangi DNS ayarlarını kullanmalısınız ya da nasıl DNS değiştirebilirsiniz bu konuyu inceleyelim şimdi de;

Öncelikle bilgisayarınız üzerinde “Ağ ve Paylaşım Merkezi” bölümüne girmelisiniz. Eğer bulmakta zorlanıyorsanız, başlat menüsündeki arama kısmına bunu yazarak ekranlarınıza getirebilirsiniz. Ağ paylaşım merkezini açmanız halinde, bilgisayarınızın ağ ve İnternet sistemi bir pencere halinde karşınıza çıkacak.

Burada, “İnternet” başlığının hemen alt kısmında ise “Bağlantılar” satırı yer alıyor ve burada da o sırada sizin kullandığınız ağ bağlantısı yer alıyor(Genellikle yerel ağ bağlantısı veya kablosuz ağ bağlantısı yazdığı görülür).

Bu alana tıkladığınızda da bağlantınızın ayarlarını yapabileceğiniz ve veri akışına göz atabileceğiniz küçük bir pencere ekranlarınıza gelecek. Aynı pencere üzerinde yer alan “Özellikler” seçeneğine tıklamalısınız. Burada da oldukça küçük bir ekran üzerinde bir liste bulunacak ve DNS ayarlarınızı yapabileceğiniz “İnternet Protokolü Sürüm 4” maddesine çift tıklayın.

Tıkladığınızda ise, bir ayar ekranı açılacak. Bu pencerenin hemen altında öncelikle “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullanın” seçeneğini işaretlemelisiniz ki, hemen altta yer alan DNS giriş satırları açılsın.

Şimdi burada yapmanız gereken olay size kalıyor arkadaşlar. İnternet üzerinden güncel DNS ayarlarına bakmanız gerekiyor. Bu güncel bilgileri edindiğinizde ise, buraya bu DNS adreslerini gireceksiniz ve artık Best10’e girerken hiçbir engeliniz olmayacak.

DNS ayarlarınız yapılı ise direkt olarak eski adresten bile giriş yapma şansınız bulunmaktadır. Fakat dns değiştirme bazı zamanlarda internetinizin hız düşüklüğüne neden olmaktadır.

Böylece Best10 yeni giriş adresi nedir nerede bulabilirim sorularından da kurtulmuş olacaksınız. Oldukça iyi ve kullanımı kolay bir olanak olduğunu itiraf etmeliyim. Ayrıca bunu sadece bir kere yapacaksınız arkadaşlar. DNS ayarı, kullanıcı değiştirene kadar kalıcıdır. Aklınızda bulunsun!